KURUMSAL

Masa üstü yayıncılık ve profesyonel fotoğrafçılık alanındaki 30 Yıllık tecrübesi ile Ankara’da sektörün yenilikçi karakterini temsil eden firmamız, son yıllarda Hava Fotoğrafçılığına yönelerek hem iş alanını genişletmiş hem de sektördeki öncü rolünü pekiştirmiştir.  30 Yıllık deneyimle iş prensiplerini geliştirerek reklamcılık alanında deneyimin ve başarının adı olmayı başarmıştır.

ÜNİVERSİTE AJANS ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

  • PROJE ODAKLI ÇALIŞMA
  • MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMA
  • ÜRETİM ODAKLI ÇALIŞMA

ÜNİVERSİTE AJANS olarak bizler PROJE ODAKLI ÇALIŞMA prensibi ile işi baştan sonuna kadar planlar, amaçları, hedefleri belirler, önceliklere göre değerlendirme yaparak sonuçlara ulaşırız. PROJE ODAKLI ÇALIŞMA, iş-zaman takvimine bağlı, sürdürülebilir sonuçların alındığı başarı garantili çalışma anlayışının sonucudur. PROJE ODAKLI ÇALIŞMA’da başarı kesindir.

MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMA müşterinin önceliklerinin esas alındığı, müşteri memnuniyetinin başarı sayıldığı çalışmadır. Referans listemiz bunun tescilidir. ÜNİVERSİTE AJANS olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler gerek yurt içinde gerekse yurt dışında sergilendiği her kulvarda iddiasını ispat etmiştir.

ÜRETİM ODAKLI ÇALIŞMA bir işin baştan aşağı iş-zaman takvimi içerisinde kendi bünyemizde, öz kaynaklarımız ve insan kaynaklarımızla elde ettiğimiz başarılı sonuçların neticesidir. FİKİR, PLANLAMA, UYGULAMA, ÜRETİM ve SONUÇ başarılı bir çalışmayı oluşturan iş bandıdır. Bu iş bandı aynı zamanda  ÜNİVERSİTE AJANS DEĞERLERİNİ OLUŞTURUR.

 

KURUMSAL